Tagasi avalehele

Metsaveokäru "SINE F 150"

Valmistame gardaanajamiga metsaveokärusid.
Kärud on mõeldud ja tehtud nii, et nad oleksid vastupidavad.
Käru iseloomustab: kindel mehaaniline vedamine, mis läheb kokku traktoriga, komplekti kiire liikuvus metsas ja teedel, tugev raam, vahekasti ja sildade väljalülitus, silindritega pöörav tiisel, liigenditega liikuv sirm, liikuvad koormatorud, tõstuk kuni 9m, toekad tugijalad, kõrge kliirens ning soodsad rattad. Käru tehnilisi lahendusi on rohkesti katsetatud ning iga käru korral saab soovi korral mitmeid asju muuta nagu pikkus, lisad ja komplektsus.
Võrreldes suurte forwarderitega mahutavad koormasse Sine kärud vähem, aga seevastu liiguvad metsas paindlikumalt ja kiiremini, säästavad natuke paremini pinnast ning pikemate väljavedude korral on edasliikumiskiirus oluline. Samas ei pea ka treilerit kasutama, et teise metsa edasi sõita. Võrreldes forwarderitega on hooldustsüklid pikemad ja kuluosade maksumused väiksemad.

Metsatööks kohandatud traktor on ülalpidamiskuludelt soodsam. Soovituslik traktor on ikkagi metsavarustuses ja tagarooliga Valtra. Sobivad ka teised sünkroonveoga traktorid nagu Belarus ja Zetor. Oleme kasutanud erinevaid vene 6x6 veoga veoautode sildasid, mis on olnud uued, kuid aastakümneid seisnud. Nende kasuks räägivad vastupidavus ja hind. Sillad ja varuosad on kättesaadavad kindlasti ka tulevikus.

Esindame mitmeid tõstukitootjaid ja paigaldatud saab kliendi soovitud tõstuk. Võimalus on ka komplekteerida käru kliendil olemasolevatest sildadest, ratastest ja tõstukist.

Pealtnäha sarnased kärud F150 ja F100, erinevad peamiselt kaalu, koormaala suuruse ja kandevõime poolest.

Kärudel on garantii ja neid on ostetud nii toetustega kui liisinguabiga.