Tagasi avalehele

Külvikud

Pakume austria firma "APV Techniche Produkte Ges.m.b.H" pneumaatilisi ja paiskkülvikuid kõige sinna juurde kuuluvaga, et oleks lihtne paigaldada ja töötada. Sellest valikust leiate sobiva külviku heina, söödavilja, rapsi, muruseemne, väetise, soola jne. külviks. Sobiv külvik äkkele, kultivaatorile teisaldamiseks, traktorile, murutraktorile, ATV-le autohaakesse, töötama paralleelselt mõne teise külvikuga …
Esita meile oma soov ja teeme teile pakkumise sobivale külvikule.Vaata ka uuemaid mudeleid APV Techniche Produkte Ges.m.b.H lehelt: http://www.apv.at/
Elektriline väikepuistur (roostevaba) KS 40 WD

See APV funktsionaalne väikepuistur on kerge, mugav ning mitmekülgne. See on ideaalne aparaat aia, spordi- ja golfiväljakute ning tuletõrje jaoks.

Funktsioonid:

Tänu oma eriti väikesele kaalule on KS 40 WD kergelt monteeritav igale sõidukile:

Juhtimispult:

Seeria KS40 WD
12-voldise mootori võib ühendada 12-voldisesse pardavõrku või otse sõiduki akule

Standardvarustus:

Lisavarustus (KS 40 WD):

Tehnilised andmed:Elektriline pneumokülvik PS 150 M1

See elektriline pneumokülvik võimaldab vahekultuuride, muruseemnete, aluskultuuride ja tigude tõrjumise graanulite ülitäpset levitamist ja mugavat pinnasetöötlust ühes töötsüklis.

Erakordselt ökonoomiline ja mugav!

Tänu elektriliselt juhitavatele doseerimisvaltsidele, mis reguleerivad sujuvalt külvisevoolu, võimaldab PS 150 M1 külvata soovitud koguse igast külvisest.

Elektrilise juhtimispuldi abil on võimalik jälgida külvamist mugavalt juhiistmest.

Lisavarustuse (nagu tavaline pistikupesa / 7-juhtmeline pistik ja sensorite abil juhitav põlluratas) EI OLE selle külvikuversiooni puhul võimalik!

Juhtimispuldi funktsioonid:

PS 150 M1

Standardvarustus:

Tehnilised andmed:Elektriline kahekettaline külvik ZS 200 M2

APV esitleb uut tehnikasaavutust. Varem oli elektrilistel väikekülvikutel üks külviketas. Nüüd on olemas uus ZS 200 M2 kahe külvikettaga.

Vahekultuure, muruseemneid, aluskultuure, tigude tõrjumise graanuleid ja väetisi on nüüd võimalik külvata tunduvalt täpsemalt. Külvisevoolu sujuv reguleerimine tagab alati iga külvise soovitud väljastamiskoguse.

Kalibreerimistesti on APV kahekettalise külvikuga võimalik automaatselt läbi viia.

ZS 200 M2 külvikettaid käivitavad kaks 12-voldist elektrimootorit ja neid on mugav juhtida juhiistmest elektrilise puldi abil.

Puldi funktsioonid:

ZS 200 M2

Standardvarustus:

Tehnilised andmed:Paiskkülvik ehk puistur

APV paiskkülvik (puistur) on ideaalne aparaat teie igapäevase töö kergendamiseks ja suur samm edasi ratsionaliseerimise suunas

Profipuisturiga saate Te töödelda pinnast ja laotada graanuleid (vahekultuure, muruseemneid, aluskultuure, tigude tõrjumise graanuleid) ühes töötsüklis.

Vahekultuure või haljastaimi saab kasutada kõrgväärtusliku ja soodsa loomasöödana, toitainetega rikastamiseks ja pinnase kaitsmiseks erosiooni eest.

APV profikülvik hoiab bioloogilist tasakaalu paigas. Sihipäraselt külvatud taimkatte abil aktiveerib ta elu pinnases, soodustab õhu, vee ja soojuse juurdepääsu, samuti huumuse tekkimist. Kuid sellega saab ka edukalt umbrohtu tõrjuda.

Tänu pöörete arvu sujuvale reguleerimisele puldi abil ja esmaklassilistele juhtrennidele on töölaiuse ja väljastamisomaduste kohandamine vastavalt vajadusele võimalik ilma igasuguste probleemideta.

Oma eesmärkide saavutamiseks taimekasvatuses, on Teil selle universaalkülvikuga võimalik muuta külvikiirust doseerimissiibritel.

Nüüdsest kuulub standardvarustusse ka siibrisensor. Selle ülesanne on siibri automaatne avamine ja sulgemine tööseadme tõstmisel ja langetamisel.
Uus on ka täppis-külviplaat, mille saab aparaadile monteerida. See võimaldab näiteks seemnete täpset puistamist valtsi ette või sisse.

Universaalne profipuistur on saadaval kahe mudelina. Te võite valida juhtimispultide "classic" ja "special" vahel.


PAISKKÜLVIK

Standardvarustus:

Lisavarustus:

Tehnilised andmed:

Lihtne monteerida

Profipuisturit on võimalik monteerida kõikvõimalikele masinatele: kõikidele mullaharimisaparaatidele nagu näiteks kultivaator, randaal, hariäke, traktor (ette või taha), sõiduauto, minitraktor ja kõikidele teistele 12 voldiga töötavatele sõidukitele. (Kui Te soovite puisturi monteerida 24 voldiga töötavale sõidukile, peate Te eelnevalt kindlasti konsulteerima seadme müünud kaupmehega!)Talitööde profiseadeldis WD 100 M2

Täpne mehhaanika ja ülihea elektroonika tagavad keskkonnasäästliku puistetöö.

WD 100 M2 on saadaval roostevabast terasest mudelina ning sobib seetõttu soola ja sulatusvahendite puistamiseks. Tänu seadmega tarnitavatele monteerimisvahenditele on aparaati võimalik monteerida igale 12-voldise akuga sõidukile. Sisseehitatud kruvikonveier hoolitseb selle eest, et võimalikud puistevahendiklombid ei ummistaks puisteava.

Tänu uuele ja innovatiivsele, väntvõlli poolt ringi aetavale segistile ei moodustu enam puistevahendi "sildu" või klompe!

Puisteketast ja kruvikonveierit ajab ringi 12-voldine elektrimootor. Standardvarustuses olev elektriline juhtimispult tagab aparaadi mugava juhtimise juhiistmelt.


Juhtimispuldi funktsioonid:

WD 100 M2

Standardvarustus:

Lisavarustus:

Külvikogus

Kasutamine

Tehnilised andmed:Elektriline pneumokülvik PS 250 M2 (NB! enam juurde ei toodeta)

See elektriline pneumokülvik tagab vahekultuuride, muruseemnete, aluskultuuride ja tigude tõrjumise graanulite täpse külvamise ning mugava pinnasetöötlemise ühes töötsüklis.

Erakordselt ökonoomiline ja mugav!

Tänu elektriliselt juhitavatele doseerimisvaltsidele, mis külvisevoolu sujuvalt reguleerivad, tagab PS 250 M2 iga külvise soovitud väljastamiskoguse.

Elektrilise juhtimispuldi abil on külvamist võimalik mugavalt jälgida juhiistmest.

Juhtimispuldi funktsioonid:

Lisavarustus:

Eelised töötamisel külvikuga PS 250 M2 + põlluratas:

PS 250 M2

Standardvarustus:

Tehnilised andmed:

 • Töölaius (sujuv reguleerimine) - 1 kuni 6 m kahe puhuriga
 • Kõrgus 130 cm
 • Laius 65 cm
 • Sügavus 65 cm
 • Külvisemahuti 250 l
 • Kaal 60 kg  Rohumaade profiseade GP 300 M1  Kuna meie heinamaadel esineb järjest enam umbrohtu, on APV välja töötanud multifunktsionaalse seadme heinamaade külvamiseks, järelkülviks ja pinnase õhustamiseks. Intensiivse kasutusega niitudel on rohumaade profiseade võitluses umbrohuga (näiteks harilik nurmikas - Poa trivialis) lausa hädavajalik ja äärmiselt efektiivne.

  Seadme tehnilised omadused on järgmised:
  Rohumaade profiseadmel on tugeva vedrustusega tasandusplaat mutimullahunnikute ja muude sarnaste ebatasasuste tasandamiseks. Sellele järgneb kaks piidega ala, millel asuvad erineva tugevusega ümarvedru-piid. See kombinatsioon on põllumajandustehnikas ainulaadne.

  Kaks rida teravaid piisid, mille läbimõõt on 10 mm, töötlevad pinnase intensiivselt läbi (40 piid), nendele järgneb kaks rida piisid läbimõõduga 8 mm (56 piid), mis valmistavad seemnepeenra optimaalselt ette järgnevaks muruseemnesegude külviks APV pneumokülvikuga PS 150 M1 (mahutavus 150 l, 8 väljastusava, elektriline ajam, elektriline topeltpuhur, optimeeritud õhuvool) või PS 250 M2 (mahutavus 250 l, 8 väljastusava, elektriline ajam, elektriline topeltpuhur, optimeeritud õhuvool). Töö lõpetab raske Cambridge-valts (500 kg / jooksev meeter), mis tagab pinnase hea kinnituse.

  Elektrilise juhtimispuldi abil on külvamist võimalik mugavalt jälgida juhiistmest.

  Külvise väljastamine toimub laikülvina. Piide töösügavus on 0 kuni 4 cm. Rohumaade profiseadme kõiki detaile saab eraldi seadistada, valtsi on isegi võimalik täielikult pinnaselt üles tõsta. Ühe võimaliku valikuna pakub APV ka kergemat Farmflex-valtsi. Lisavarustusena on saadaval ka 12 mm piid.

  Valtside valik:

  Rohumaade profiseadme optimaalseks kasutamiseks peavad olema täidetud teatud tingimused:
  Masina omakaaluks on 1500 kg. GP 300 M1 töölaius on 3 m. Transpordilaius on samuti 3 m, ehituspikkus on 2, 40 m, masin on külge ühendatav. Traktori võimsus peab olema vähemalt 55 kW (ca 75 hobujõudu) ja sellel peab olema masinale vastav tõsteseadeldis!

  Reaalne tööjõudlus rohumaade profiseadmega on alates 2 kuni 2,5 ha / h.

  Tehnilised andmed
  Standardvarustus:

  Tehnilised andmed:
  Lisavarustus: